Nowości
 • FiQs 14.0 już jest!

  2013-02-25

  Nasz flagowy, podstawowy produkt w kolejnej, nowej wersji! Opcje 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Wysoka wydajność, ogromne możliwości konfiguracji, przejrzysty panel administracyjny, szczegółowa instrukcja, automatyczny backup konfiguracji. Brak ograniczeń ilości klientów i interfejsów LAN...

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA

  2013-02-24

  Zapisz się na darmowy kurs dla administratorów. Podstawowa, praktyczna wiedza wraz z przykładami zastosowań w Twojej skrzynce pocztowej. Zarejestruj się teraz i dołącz do licznego grona naszych studentów!

Baza wiedzy
Dowiedz się więcej
Firewall & QoS v 14.0

Firewall & Qos v 10.0

Firewall & QoS v 14.0
W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego, logowania ruchu i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci.
Referencje

Wersje WAN - czym się różnią?

jesteś na stronie: intrux.pl > System » Wersje WAN - czym się różnią?

Porónanie wersji WAN.

 • demo_wan1.jpg

  Wersja 1xWAN - cechy wspólne wszystkich oferowanych wersji

  Profesjonalnie panuj nad swoją siecią i jej użytkownikami! Nasze oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm z sektora ISP (Internet Service Provider - Dostawcy Usług Internetowych) oraz administratorów sieci w firmach, instytucjach, szkołach - zarówno dla profesjonalistów, jak i administratorów sieci amatorskich, dydaktycznych. Zintegrowane usługi dodatkowe dają nieograniczone możliwości zastosowań...

   

  więcej »
 • demo_wan2.jpg

  Wersja 2xWAN - obsługa 1 lub 2 interfejsów internetowych

  Oprogramowanie w wersji 2xWAN umożliwia dystrybucje ruchu sieciowego pomiędzy 2 interfejsy WAN (2 łącza dostępowe od operatorów) zarówno w trybie wskazania konkretnych portów usług do obsługi danym interfejsem WAN (jest to tzw. "podział na usługi" - obecnie rzadko stosowany), jak i w trybie wskazania klientów sieci, którzy są obsługiwani w całości przez dane łącze WAN (tzw. "podział na klientów"). Obie metody mogą być stosowane równocześnie. Można także określić, iż ruch do określonych hostów w sieci Internet może być realizowany tylko konkretnym interfejsem WAN. Dodatkowo istnieje możliwość włączenia load-balancing (czyli "równego obciążenia łącz"). Funkcjonalność load-balancing jest wspomagana specjalnym, autorskim modułem. Najciekawszą funkcją i zarazem unikalną możliwością oprogramowania jest to, iż wszystkie wymienione wyżej metody dystrybucji ruchu pomiędzy łączami WAN często mogą być stosowane równocześnie! Można je łączyć prawie w dowolny sposób - zgodnie z wymaganiami, bądź doraźną potrzebą. Daje to ogromne, wręcz nieograniczone możliwości konfiguracji!

  Wersja 2xWAN może być użytkowana także w trybie 1xWAN. Przeczytaj o cechach wspólnych wszystkich wersji.

 • demo_wan4.jpg

  Wersja 4xWAN - obsługa 2, 3 lub 4 interfejsów internetowych

  Oprogramowanie w wersji 4xWAN umożliwia dystrybucje ruchu sieciowego pomiędzy 4 interfejsy WAN (4 łącza dostępowe od operatorów) zarówno w trybie wskazania konkretnych portów usług do obsługi danym interfejsem WAN (jest to tzw. "podział na usługi" - obecnie rzadko stosowany), jak i w trybie wskazania klientów sieci, którzy są obsługiwani w całości przez dane łącze WAN (tzw. "podział na klientów"). Obie metody mogą być stosowane równocześnie. Można także określić, iż ruch do określonych hostów w sieci Internet może być realizowany tylko konkretnym interfejsem WAN. Dodatkowo istnieje możliwość włączenia load-balancing (czyli "równego obciążenia łącz"). Funkcjonalność load-balancing jest wspomagana specjalnym, autorskim modułem. Najciekawszą funkcją i zarazem unikalną możliwością oprogramowania jest to, iż wszystkie wymienione wyżej metody dystrybucji ruchu pomiędzy łączami WAN często mogą być stosowane równocześnie! Można je łączyć prawie w dowolny sposób - zgodnie z wymaganiami, bądź doraźną potrzebą. Daje to ogromne, wręcz nieograniczone możliwości konfiguracji!

  Oczywiście uniwersalna wersja 4xWAN może być użytkowana także w trybie 1xWAN, 2xWAN oraz 3xWAN. Przeczytaj o cechach wspólnych wszystkich wersji.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja
Dodaj swój adres do newslettera

Adres stopka

logo stopka

Wielkopolskie

Przedsiębiorstwo Informatyczne

20 lat na rynku w branży IT

Ponad 1500 stałych klientów

Copyright © 2003-2024 INTRUX, E-MAIL: INTRUX@INTRUX.PL