Nowości
 • FiQs 14.0 już jest!

  2013-02-25

  Nasz flagowy, podstawowy produkt w kolejnej, nowej wersji! Opcje 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Wysoka wydajność, ogromne możliwości konfiguracji, przejrzysty panel administracyjny, szczegółowa instrukcja, automatyczny backup konfiguracji. Brak ograniczeń ilości klientów i interfejsów LAN...

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA

  2013-02-24

  Zapisz się na darmowy kurs dla administratorów. Podstawowa, praktyczna wiedza wraz z przykładami zastosowań w Twojej skrzynce pocztowej. Zarejestruj się teraz i dołącz do licznego grona naszych studentów!

Baza wiedzy
Dowiedz się więcej
Firewall & QoS v 14.0

Firewall & Qos v 10.0

Firewall & QoS v 14.0
W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego, logowania ruchu i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci.
Referencje

15 lat doświadczenia i ponad 1500 stałych klientów!

jesteś na stronie: intrux.pl > Firma

 

Przedsiębiorstwo Informatyczne INTRUX działa na rynku w branży informatycznej od 2003 roku. Obecnie obsługujemy ok. 1,5 tys. stałych klientów! Poza zestawami specjalistycznego oprogramowania w postaci gotowych obrazów dysków oferujemy również usługi w zakresie instalacji i wdrażania bezpiecznych rozwiązań sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, jednostek budżetowych oraz klientów indywidualnych. Zajmujemy się administracją serwerami linuksowymi oferując opiekę doraźną. Polecamy indywidualne rozwiązania z wykorzystaniem silnie skonfigurowanych pod względem bezpieczeństwa, serwerowych dystrybucji systemu Linux. Tworzymy  autorskie, wyspecjalizowane i zarazem wysoce elastyczne rozwiązania firewall wraz z dynamicznym, bądź statycznym podziałem łącza oraz zaawansowaną obsługą wielu łącz internetowych w jednym urządzeniu.

 • Jakość, odpowiedzialność i rzetelność
  Wykonane przez naszą firmę rozwiązania cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa, przejrzystość, minimalizm i kultura kodu, dzięki czemu są one zawsze niezawodne i niezwykle szybkie. Oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją oraz pełnym wsparciem technicznym w formie pomocy via e-mail.

 • Indywidualna oferta i stała opieka
  Zarówno firmom, osobom prywatnym, jak i wszystkim naszym stałym klientom zapewniamy kompleksową pomoc i fachowe doradztwo. Cechuje nas duża elastyczność w podejściu do każdego klienta - zawsze staramy się dostosowywać do Państwa potrzeb i oczekiwań. Oczywiście wszystko to na miarę naszej wiedzy i czasu, którym dysponujemy. Realizujemy także nietypowe zamówienia i na życzenie klienta wykonujemy drobne modyfikacje w funkcjach oferowanego przez nas oprogramowania.

 • Kontakt z naszymi klientami
  Głównym, preferowanym kanałem szybkiej informacji doradczej w naszej firmie jest poczta elektroniczna i zachęcamy do wysyłania zapytań właśnie tą drogą. Ułatwia to formularz, który dostępny jest po kliknięciu  w opcję "Masz pytania?" która dostępna jest w prawym boku na każdej podstronie lub po wybraniu opcji "Kontakt" w górnym menu strony. Oczekiwanie na odpowiedź z naszej strony zwykle nie przekracza 48h.
 • intrux_onas.jpg

  Przedsiębiorstwo Informatyczne INTRUX

  NIP: 764-172-15-47, REGON: 570337212
  Nr ewid.: 905 (2003r. - EDG UG Szydłowo)


  NR KONTA BANKOWEGO:
  BRE (mBank)
  84 1140 2004 0000 3702 3209 4676

 • napisz.jpg

  Adres do korespondencji

  INTRUX, Grzegorz Lewandowski
  Szydłowo 86
  64-930 Szydłowo
  woj. wielkopolskie

   

  e-mail: intrux@intrux.pl

 • telintrux.jpg

  INFOLINIA

  507 80 86 86
  (pon.-piątek, 8:00-16:00)
  Ze względu na charakter pracy kontakt telefoniczny nie zawsze jest możliwy.

  e-mail: intrux@intrux.pl

  Preferujemy kontakt via e-mail.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja
Dodaj swój adres do newslettera

Adres stopka

logo stopka

Przedsiębiorstwo Informatyczne INTRUX

Szydłowo 86

64-930 Szydłowo

woj. wielkopolskie

Copyright © 2003-2019 INTRUX, E-MAIL: INTRUX@INTRUX.PL, INFOLINIA: 507 80 86 86