Nowości
 • FiQs 14.0 już jest!

  2013-02-25

  Nasz flagowy, podstawowy produkt w kolejnej, nowej wersji! Opcje 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Wysoka wydajność, ogromne możliwości konfiguracji, przejrzysty panel administracyjny, szczegółowa instrukcja, automatyczny backup konfiguracji. Brak ograniczeń ilości klientów i interfejsów LAN...

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA

  2013-02-24

  Zapisz się na darmowy kurs dla administratorów. Podstawowa, praktyczna wiedza wraz z przykładami zastosowań w Twojej skrzynce pocztowej. Zarejestruj się teraz i dołącz do licznego grona naszych studentów!

Baza wiedzy
Dowiedz się więcej
Firewall & QoS v 14.0

Firewall & Qos v 10.0

Firewall & QoS v 14.0
W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego, logowania ruchu i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci.
Referencje

Nasze referencje

jesteś na stronie: intrux.pl > Referencje

 • Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem to zapoznaj się z referencjami naszych produktów. Opinie innych pozwolą CI podjąć właściwą decyzję.
 • Jesteś już naszym klientem? Chcesz podzielić sie opinią na temat naszych usług i oprogramowania? Wypełnij formularz pod referencjami i wyślij opinię! 

  AIR-NET s.c., Robert Ostrowski

  Z oprogramowania FiQs korzystam od 6 lat. Korzystałem z kolejnych wersji, które pojawiały się w przeciągu tego okresu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego oprogramowania. Polecam innym ten produkt!

  Sieć: Posiadamy jeden serwer i ok. 1000 użytkowników.

  AM-INTERNET, Marcin Augustyniak

  Korzystam już dość długi czas z FiQs i jestem w pełni zadowolony z oprogramowania.

  Sieć: Serwer 1 - userów ok. 200.

  AUTO-TRANS-SERWIS, Jarosław Pertek

  Od ponad dwóch lat współpracuję z Firmą INTRUX, Grzegorz Lewandowski. Oprogramowanie serwerowe działa stabilnie i bez zarzutu. Nic nie cieszy Administratora IT tak, jak dobrze działające serwery oraz fachowa i profesjonalna pomoc oferowana przez Twórców oprogramowania, a taką oferuje Firma INTRUX. Polecam wszystkim Administratorom IT.

  Sieć: Posiadam 6 serwerów.

  Abakus s.c., Mirosław Maik

  www.orzysz.net

  Polecam. Sieć: 3 serwery.

  Altcomp, Krzysztof Stokłosa

  Korzystam jak na razie 3 tydzień i jestem bardzo zadowolony. Pomoc techniczna zarówno poprzez e-mail stoi na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o formę merytoryczną jak i czas odpowiedzi. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić każdemu bez względu na ilość userów i przede wszystkim bez konieczności posiadania fachowej wiedzy na temat działania routerów linuxowych. Przystępna instrukcja i wiele cennych informacji sprawia, iż administracja oprogramowaniem FiQs jest możliwa nawet dla raczkujących adminów ;-)

  Sieć: Na razie jeden serwer, około 230 aktywnych hostów.

  Andara, Andrzej Żółtowski

  Z oprogramowania serwera korzystam od dwóch lat. Kolejne wersje spisują się bezawaryjnie, nieprzerwanie od instalacji.

  Arkadia s.c., Krzysztof Rozmus

  www.arkadia.opole.pl

  Z Intrux FiQs korzystamy od 2009r. Jest niezły. Doskonała i bardzo szybka pomoc techniczna.

  Sieć: 2 serwery, wkrótce przesiadamy się na FiQs-a na kolejnym :), ok. 1200 klientów.

  Art-Media, Tomasz Klimek

  www.osiedlowa.net

  Korzystam z systemu FiQs od dawna. Z oprogramowaniem jest wszystko OK. Z pomocą techniczną także.

   

  Artur Junikiewicz

  Z oprogramowania FiQs korzystam już kilka lat. Wcześniej próbowałem różnych rozwiązań i dystrybucji, ale oprogramowanie FiQs okazało się najlepszym. Z czystym sumieniem mogę polecić ten system początkującym, jak i zaawansowanym administratorom sieci. Jest stabilny, prosty w obsłudze, profesjonalnie stworzony, a z ewentualnymi problemami zawsze można liczyć na szybką pomoc autora.

  Atlanta s.c., Jarosław Wiktorowski

  Stabilne rozwiązanie, szybka instalacja i wdrożenie, dobre wsparcie techniczne.

  Sieć: 2 serwery, ponad 300 użytkowników.

  BALNET, Mariusz Niewiński

  Z usług INTRUX-a korzystamy ponad dwa lata, jeżeli chodzi o stabilność owszem zdarzały się problemy, ale usterka była usuwana w błyskawicznym tempie - dzięki pomocy właścicieli INTRUX-a. Ogólnie jestem zadowolony z funkcjonalności.

  Sieć: 1 serwer, który sprawuje się bardzo dobrze. Sieć nie jest wielka, aczkolwiek użytkowników troszkę jest :).

  BNC COMPACT COMPUTERS, Janusz Opieliński

  Korzystam od samego początku jak tylko się ukazała wersja 6. Polecam!

   

  Baranowski Józef

  O ile się nie mylę to miałem przez dwa lata Trustixa a teraz dwa lata Pld, jeśli chodzi o mnie to dla mnie rewelacja. Pomoc techniczna super, tak wszystko jasno przedstawione, ze ja stary dziadek (63 lata) z zawodu górnik na emeryturze mając bardzo małą wiedzę z zakresu Linuksa bez problemu sam wszystko instaluje. Dzięki Panie Grzegorzu.

  Bienkiewicz.net, Tomasz Bienkiewicz

  www.bienkiewicz.net

  Przeszedłem z LMS'a po 4 latach na Intruxa. Po 2 latach użytkowania nie zamieniłbym tego systemu na żaden inny. Jak dla mnie funkcjonalość tego rozwiązania idealnie trafia w moje oczekiwania. Jest stale rozwijany, ma zawsze w pogotowiu sprawnie działającą pomoc techniczną. Do tego, po jakiejkolwiek awarii, zmianie wersji, jestem w stanie sam sobie zainstalować system od nowa i przywrócić wszystkie ustawienia z backupu. Nie trzeba przy tym być wielkim znawcą Linuxa! Czego chcieć więcej?

  Biuro Komputer Serwis SC, Szymon Bartkowiak

  Oprogramowanie rewelacja. Wszytko działa jak należy, do tego serwis techniczny na najwyższym poziomie. POLECAMY!

  Sieć: Serwerów: 5. Liczba userów: ponad 3400.

  Blue Dot s.c., Paweł Walczuk

  www.bluedot.pl

  Z Firmą Pana Grzegorza współpracujemy już od 4 lat. Oprogramowanie działa bez zarzutu. Wszelkie problemy techniczne były rozwiązywane sprawnie i szybko. Mam nadzieję, że następne wersje oprogramowania FiQs będą równie dobre jak poprzednie.

  Sieć: Posiadam obecnie 5 serwerow, ok. 600-700 użytkowników.

  Blueline Komputers, Roman Stopyra

  Serwer mam od roku. Firma Intrux jak i jej oprogramowanie to bardzo solidna firma i dobrze działający system. Pomoc jest fachowa a co najważniejsze można na nią liczyć w każdej chwili. W dzisiejszych czasach to wielka zaleta.

   

  CELTUS, Mariola Przybyła, Norbert Szmajda

  www.celtus.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam od około siedmiu lat, jak dla mnie oprogramowanie jest rewelacyjne. Pomoc techniczna nidgy mnie nie zawiodła. Na pewno kupię nową wersję!

   

  COMPLEX, Cezary Narkiewicz

  Z oprogramowania FiQs korzystam od kilku lat... długo zastanawiałem się nad przesiadką na wersję, jednak funkcjonalność jaką oferuje do mnie przemówiła... Polecam!

   

  Calibra, Rafał Kurcewicz

  Jestem klientem już od prawie sześciu lat. Oprogramowanie jest fantastyczne. Nie miałem z nim żadnych problemów. Wygodne i bardzo dostępne nawet dla laika. Pomoc tak samo natychmiastowa. Polecam!

  Sieć: 2 serwery i około 500 ludzi.

  Com-tel, Piotr Świerblewski

  Jak najbardziej polecam oprogramowanie, korzystam ponad 4 lata bez większych problemów, na pomoc p. Grzegorza oczywiście zawsze można liczyć.

   

  Cyber-Net, Paweł Musolf

  www.cyber-net.pl

  Z oprogramowania korzystam juz dobre 4-5 lat :) Nigdy sie nie zawiodlem :) Pomoc techniczna profesjonalna :)

  Sieć: Serwer HP DL380.

  CyberNet, Wojciech Wesołowski

  Dla mnie jest to super produkt, bardzo mi ułatwił prace. Godna polecenia jest także pomoc techniczna.

  Sieć: 3 serwery, 3 większe miejscowści i kilka wsi.

  DAPNet

  Brak uwag. Polecamy.

  Sieć: Posiadamy 4 serwery.

  DOM NET, Adam Żurowicz

  Korzystam już 4 lata, jestem bardzo zadowolony z oprogramowania - jest bardzo rozbudowane, co daje spore możliwości. I przede wszystkim pomoc - jest zawsze dostępna i niezawodna!

  Sieć: 2 serwery.

  DP Network s.c, Dawid Kurzawa, Przemysław Grabowski

  Używamy FiQs od ponad 5 lat. System sprawdza się naprawdę bardzo rewelacyjnie. Niedawno zakupiliśmy kolejną licencje. Pomoc techniczna jest naprawdę błyskawiczna. Polecam wszystkim administratorom sieci.

  Sieć: Posiadamy 3 serwery.

  DSN, Katarzyna Ozimek

  Używam INTRUX-a i jestem bardzo zadowolona z jego funkcjonowania. Najważnieksze jest to, że zawsze mogę liczyć na fachową poradę i pomoc.

  Sieć: Ilość serwerów: 4, użytkowników ok. 500.

  Daniel Polak

  Jestem użytkownikiem wszystkich wersji, i z każdej bardziej zadowolony od poprzedniej. Czekam na następne odsłony.

  Sieć: Ilość serwerów: 2.

  Digitalnet S.C., Michał Rakoczy, Grzegorz Krukowski

  Sofware naprawde niezły - odpowiadający naszym wymaganiom. Polecam!

  Sieć: 3 serwery.

  Druid, Stojek Robert

  Korzystam z FiQs jeszcze od wersji 5 i jestem zadowolony, spełnia moje potrzeby i oczekiwania. Jest przyjazny i nie wymaga zaawansowanej wiedzy do konfiguracji i obsługi, a przy tym jest w pełni profesjonalnym rozwiązaniem.

  Sieć: 4 serwery, około 300 użytkowników.

  EL-TECH S.J., Adam Kwiatkowski

  W zasadzie poza kilkoma pytaniami przy uruchamianiu - z pomocy nie korzystam :-)

   

  ELKOM, Bogdan Kwarta

  www.elkom.rzeszow.pl

  Korzystam od roku z wersji 6, potem 7 (2*WAN). System jest na tyle czytelny, że nie będąc fanem linuksa daję sobie z nim radę.

  Sieć: 3 serwery, ok. 150 użytkowników.

  ELNETIX, Piotr Piątek

  www.elnetix.pl

  Z FiQs korzystam od 2006 roku i kupowałem praktycznie każdą nowszą wersję. Ogólnie jest ok, choć napotkałem ne pewne trudnosci... Jako raczkujący linuxowiec uważam, że serwer jest zrobiony czytelnie i przyjaźnie. Do tego jest ładnie opisana instrukcja i nie stwarza większych problemów z administracją. Pomoc techniczna też dziala ok.

  Sieć: Ilość serwerów - przez chwilę miałem 2, ale teraz jest 1, użytkowników - około 300.

  Edward Kalinowski

  Z oprogramowania FiQs korzystam od 2007 roku do chwili obecnej. Jestem mile zaskoczony kolejnymi zmianami tego oprogramowania, które spełnia moje oczekiwania i pomaga w automatyzowaniu pracy administratora. Pomoc w rozwiązywaniu problemów była udzielania bardzo szybko i w miłej atmosferze.

  Sieć: Społeczna sieć osiedlowa zlokalizowana w obrębie jednej wsi. Sieć zbodowana w oparciu o łączność bezprzewodową WiFi.

  Elektro

  www.lubocka.net

  Jesteśmy klientem od początku istnienia firmy. Pracowaliśmy na wszystkich wersjach programu i jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonalności i stabilności pracy. Przełomem jest najnowsza wersja, gdzie innowacyjność panelu i możliwość powiązania z programem PYXIS oraz obsługa wielu łącz daje bardzo rozbudowane i profesjonalne narzędzie do obsługi całkiem sporej sieci.

  Sieć: Nasza sieć jest w całości radiowa, oparta o RB Mikrotik-a. Obsługujemy ponad 3000 osób na terenie kilkudziesięciu miejscowości. Na świat wychodzimy za pomocą 2 łączy symetrycznych, ruch filtrujemy przy pomocy 2 serwerów z zainstalowanymi programami firmy Intrux.

  Eurogiełda Czchów-Jurków sp. z o.o.,Lechosław Długokęcki

  Program jest bardzo wygodny, szybko i skutecznie można podzielić łącze, dużo udogodnień: statystyki, monitorowanie urządzeń i inne... Polecam!

  Sieć: 2 serwery, mała sieć.

  Expertnet.pl, Jakub Sikora

  www.expertnet.pl

  Z oprogramowania korzystam od wersji (chyba) 5.7, będzie to jakieś 4 lata. System jest naprawdę świetny, sprawdza się doskonale. Niemniej na pochwałę zasługuje również świetny i szybki support, który zawsze stara się pomóc, doradzić, podpowiedzieć.

  Sieć: Moja sieć nie jest wielka, obecnie pracują w niej 3 serwery/routery INTRUX w różnych wersjach, niemniej mam zamiar połączyć wszystkie punkty i sterować siecią INTRUX-em v 8.0.

  F.H.U ADER, Adrian Zemełka

  www.adernet.pl

  Korzystam z oprogramowania INTRUX od ok. 7 lat. Nie wyobrażam sobie lepszego, bardziej funkcjonalnego systemu do zarządzania siecią. Kawał dobrej roboty, oby tak dalej.

   

  F.H.U ethNET

  Przesiadłem sie z LMS-a i jak narazie żadnych problemów, chodzi stabilnie... pomoc techniczna wręcz wzorowa, nic dodać nic ująć.

  Sieć: Ilość serwerów: 1, użytkowników 61.

  F.H.U. AirNET

  www.airnet.biz.pl

  Z rozwiązania FiQs korzystamy od 2007 roku. Wszystko działa bez zastrzeżeń. Bardzo dobra pomoc techniczna.

  Sieć: Ilość serwerów - 1, ponad 300 komputerów w sieci.

  F.H.U. FASTERNET.PL, Janusz Szydlak

  www.fasternet.pl

  Szanowni Państwo - oprogramowania firmy INTRUX używamy w sieci od kilku lat. Początkowo była to wersja 5.9, a z biegiem czasu doszliśmy do 7.0. Oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni z wszechstronności tego oprogramowania, jak również szybkiego i fachowego wsparcia technicznego Pana Grzegorza. Z czystym sumieniem POLECAM ten soft, każdemu kto prowadzi działalność ISP.

  Sieć: Sieć w 100% WiFi na 500 klientów. Serwer HP Proliant G3 2x 2.4GHZ XEON, 2GB RAM, 2x 36GB ULTRA SCSII.

  F.H.U. PRONET, Joanna Ulidowska

  Był LMS ale ciągłe awarie i zapychanie się sieci zmusiły mnie do poszukania czegoś nowego. I tylko jak kupiłem INTRUX 6.0, a z czasem INTRUX 7.0 - moje problemy z siecią zniknęły, wszystko śmiga aż miło! Obsługa techniczna na medal - szybko i sprawnie. Długo czekałem na wersję kolejną, czyli 8.0 i bardzo chciałbym ją posiadać w swojej sieci. Zachęcam wszystkich również do kupna oprogramowania INTRUX.

  Sieć: Sieć posiada ponad 200 osób w tym 3 serwery: jeden 2XWAN intrux 6.0, 1XWAN 7.0 oraz 2XWAN 7.0.

  F.H.U. Telkom, Grzegorz Osikowski

  www.telkom.net.pl

  Polecamy produkty firmy Intrux, z których korzystamy od kilku lat z niezmiennym zadowoleniem - zarówno z produktu, jak i pomocy technicznej.

  Sieć: 1 serwer - ok. 100 użytkowników.

  F.H.U."E Comp", Krzysztof Gała

  Z INTRUX-em mam dopiero od niedługiego czasu przyjemność pracować, ale z poprzednimi rozwiązaniami, które stosowałem wygrywa we wszystkich konkurencjach :D

  Sieć: 2 serwery.

  F.P.H KABOS, Wojciech Bochenek

  www.frinet.pl

  Od ponad 5 lat jestem użytkownikiem oprogramowania FiQs i co tu dużo pisać - skoro pracuje na nim przez 5 lat, to świadczy tylko o tym że jest dobrej jakości. Pomoc techniczna OK.

  Sieć: 1 serwer, 700 użytkowników.

  F.P.H.U TEKANET, Konrad Niewiedział

  www.tekanet.pl

  Wszystko śmiga bez zastrzeżeń. Mam już 3 lata FiQs 8.0 i jest coś pięknego!

  Sieć: 2 serwerki, 1200 userów.

  F.U.H. AIR24, Tomasz Adamski

  Intrux 7. Użytkowany 1 rok. Nie mam zastrzeżeń co do FiQs oraz wsparcia technicznego.

  Sieć: Ilość serwerów: 2, użytkowników ok. 100.

  F.U.H. TESCO, Marcin Lubelski

  www.ittmedia.pl

  Z INTRUX FiQs korzystamy wiele lat. Jesteśmy zadowoleni z pomocy technicznej.

  Sieć: 1 serwer, ok. 1000 użytkowników.

  FHU MAGDALENA ŚWIRAD, Witold Świrad

  Serwerki super. Korzystam od ponad roku. Zmieniam systematycznie stare serwery na INTRUX FiQs. Polecam.

  Sieć: 3 serwery 7.0 z 400 użytkownikami, dokupiłem jeszcze 2 w wersji 8.0.

  FHU Marcinek Monika

  www.sk-victor.pl

  Używamy INTRUX FiQs od lutego 2009 i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonowania. Najważnieksze jest to, że zawsze możemy liczyć na fachową poradę i pomoc.

  Sieć: 1 serwer ok. 430 userów.

  FHU RACZEK.NET, Bożena Rak

  www.glogowek.net

  Z FiQs korzystamy ponad 2 lata; 5.9, potem 6, a teraz 7. Bardzo zadowoleni jestesmy z pomocy technicznej, chociaz jestesmy za tym, zeby doplacic jakis abonament miesieczny i korzystac z pomocy via tel.

  Sieć: Posiadamy 1 serwer jako glowny koncentrator, siec nierozproszona ponad 650 ludzikow.

  FU PROJEKT, Piotr Owsianka

  www.projektnet.com.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam od 2008 roku, począwszy od v6. W tej chwili moja sieć pracuje na v7 i moim zdaniem jest to jedno z lepszych oprogramowań do podziału internetu. Dodatkowym atutem tego systemu jest serwis prowadzony przez autora, jak i poprzez forum, przy współpracy z innymi użytkownikami.

  Sieć: W tej chwili moja sieć liczy ok. 100 użytkowników i pracuje na jednym serwerze. W przygotowaniu jest poszerzenie zasięgu i konfiguracja następnego serwera.

  FUH ACDC, Łukasz Satoła

  www.acdc.com.pl

  Intrux FiQs to bardzo przyjazne oprogramowanie pozwalające w intuicyjny sposób zarządzać użytkownikami. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

  Sieć: W sieci posiadamy 3 serwery w wersji 2xWAN, około 500 użytkowników. Posiadamy dwa łącza dostępowe symetryczne.

  FWMN, Krzysztof Jockel

  FiQs-a używam już od wersji 6.0, aktualnie serwer pracuje na wersji 7.0 - już parę dobrych latek :)

  Sieć: Mała sieć osiedlowa z 20 użytkownikami, 1 wanem 4mbit + zapasowe lącze :)

  Fest Komputer, Mirosław Janic

  Korzystam od roku z wersji 7.0 bez większych problemów.

  Sieć: 1 serwer 2xWAN ok. 130 użytkowników.

  GEONET, Andrzej Mamroł

  www.internetgeonet.pl

  Używam oprogramowania INTRUX od 2 lat. Wcześniej używałem oprogramowania 2 innych firm. Oprogramowanie jest funkcjonalne na tyle, aby w pełni spełnić moje oczekiwania, ale co dla mnie nie mniej ważne, zawsze mogę liczyć na fachową i przede wszystkim skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów, co w przypadku poprzednich dostawców oprogramowania kosztowało mnie nie mało nerwów. W skrócie: Polecam szczerze i zdecydowanie. Dla Pana Grzegorza pozdrowienia i wyrazy szacunku.

  Sieć: 2 maszyny rackowe HP Proliant DL380 G4p, 950 userów, głównie radio, ok. 70 stacji bazowych.

  GLOBAL-Net, Mariusz Trzósło

  Korzystam z serwera INTRUX FiQs od 3 lat. Miałem wcześniej 2 podobne rozwiązania innych firm, ale dopiero po przejściu na INTRUX'a skończyły się problemy z ustawieniami i podziałem łącza. Konfiguracja jest w miarę nietrudna i oferuje dużo możliwości. Polecam wszystkim.

  Sieć: 1 serwer, 60 użytkowników, 2 x WAN.

  GOOD-NET, Marcin Drozd

  Produkt, który zadowoli wymagającego administratora, najlepszy system dla osób stawiających pierwsze kroki w budowie i zarządzaniu siecią. Pomoc jest szybka i profesjonalna, nie mogę sobie wyobrazić swojej sieci bez INTRUX-a. Polecam wszystkim.

  Sieć: 1 serwer ok. 50 użytkowników.

  GRX Przemysław Zjawin

  www.internet.grx.com.pl

  Korzystam z FIQS wer. 6.0 kilka lat, właśnie przechodzę na 8.0.

  Sieć: 1 serwer, 120 userów.

  GSM Studio

  www.gsmstudio.pl

  Kilka lat pracuję na INTRUX FiQs 6.0, wszystko działa od lat idealnie! Polecam!

  Sieć: 1 serwer, kilkunastu użytkowników.

  GiGaNET Instalacje Mariusz Zmysłowski, Piotr Zmysłowski

  www.giganet.info.pl

  Współpracujemy z panem Grzegorzem i firmą INTRUX od około roku. Jestesmy dużą siecią w Małopolsce - okolice Krakowa. FiQs to jest to na co czekaliśmy od dawna. Wszystko co potrzebne do zarządzania klientami oraz... fachowa pomoc ze strony pana Grzegorza.

  Sieć: 1 serwer Dell, v. 8.0.

  Global-Lan,Remigiusz Zalewski

  www.global-lan.pl

  Korzystam z Intruxa od wersji 5.9 i kiedy wydawało się już, że nie można wymyślić nic lepszego, Pan Grzegorz zawsze mile mnie zaskakiwał. Przed Intruxem (jak sobie przypomnę, to mnie dreszcze przechodzą) było wiele dystrybucji oferowanych przez tak zwanych pseudo-administratorów, którzy nigdy nie supportowali tego, co sprzedawali. Po przejściu na Intrux kamień z serca - profesjonalne oprogramowanie, rzetelny serwis i świetne forum.

  Sieć: Obecnie 3 niezależne serwery na Intrux FiQs v 7. Razem obsługują 400 użytkowników. Wszystko chodzi idealnie.

  Gmina Kamieniec, Ryszard Maciejak

  www.kamieniec.pl

  Korzystam z oprogramowania Intrux FiQs od roku. Początkowo wersja 6, teraz wersja 7 i jestem bardzo zadowolony. System pracuje stabilnie, fachowa pomoc ze strony producenta. POLECAM!!!!

  Sieć: 1 serwer, 30 użytkowników.

  GryfNet, Andrzej Kołodziejski

  www.gryfnet.net.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam okolo 5-6 lat. Wcześniej pracowałem na innych oprogramowaniach, które nie były tak niezawodne i skuteczne jak FiQs. Jestem zadowolony z pomocy technicznej, z której zdarza mi sie czasem korzystać.

  Sieć: Ilość serwerów: 3, użytkowników około 500.

  Grygierczyk Łukasz

  Z FiQs korzystam od 2 lat. Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej korzystałem z innych rozwiązań, jednak FiQs okazał się niezawodny. Polecam!

  Sieć: Sieć posiada 1 serwer, 20 użytkowników.

  HIGH-NET Sp. z o.o., W. Machiński

  Zdecydowanie polecamy rozwiązanie FiQs 8.0! Wyjątkowe możliwości konfiguracyjne, świetna funkcjonalność, dobrze zabepieczający sieć firewall i szybka, rzeczowa pomoc techniczna to tylko niektóre z atutów FiQs-a. Statystyki, logi.. dokonały system także dla firm nie ISP (wiem coś o tym :-) Polecamy!

  Sieć: 3 serwery po ok. 500 użytkowników + rozwiązania monitoringu i dostępu w kilku firmach...

  Hon-Dan, Daniel Kąciak

  Z FiQs-a korzystam od 2006 roku, bez zastrzeżeń. Pomoc techniczna błyskawiczna. Polecam!

  Sieć: 2 serwery, ok. 200 użytkowników.

  HostNet, Waldemar Grabowski

  www.hostnet.pl

  Od ponad 5 lat korzystam z kolejnych, coraz doskonalszych wersji oprogramowania INTRUX Firewall & QoS (FiQs). Uważam, że jest to w tej chwili najlepszy tego typu system dostępny na runku za niewygórowane pieniądze. Dodatkowym i wielkim plusem jest życzliwość i pomoc autora oprogramowania w rozwiazywaniu wszelkich problemów. POLECAM wszystkim administratorom małych i dużych sieci udostępniającym internet!

  Sieć: 1 serwer, około 200 użytkowników.

  INET, Marcin Bąńczyk

  Z oprogramowania korzystam sukcesywnie juz trzeci rok. Kontakt w razie problemów z działem technicznym - natychmiastowy i zawsze skuteczny. Polecam produkt!

  Sieć: 1 serwer - 250 użytkowników.

  INSTER P.U.H, Waldemar Stefaniuk

  www.inster.net.pl

  Jestem zadowolony z pracy oprogramowania FiQs, z którego korzystam ok 4 lat, od wersji 5-tej.

  Sieć: W naszej sieci pracuje kilka serwerów na oprogramowaniu firmy INTRUX, obecnie w wersji 7.0.

  INTER-MANN, Michał Gorol

  www.inter-mann-sklep.pl

  Wszystko profesjonalnie na INTRUX FiQs od początku - bez żadnych problemów!

  Sieć: Dwie sieci. Jedna na ok. 60, druga na 30 userów.

  ISP (zastrzeżone)

  Korzystamy z usług firmy INTRUX blisko rok. Chyba najbardziej zaskakujące jest tutaj podejście do klienta - nie spotkaliśmy się jak dotąd z takim zrozumieniem i rzeczową pomocą mejlową. Zawsze bez "ściemniania" i ignorancji, bo przecież nikt nie zna sie na wszystkim :-). Nie wszystko da radę zrobić i ustawić, ale już standardowe opcje i samo działanie FiQs 7 są wyśmienite! Bardzo polecamy!

  Sieć: 2 routery (wkrótce uruchamiamy kolejne), blisko 500 klientów (wielu z nich to wymagające firmy). Sporo opcji niestandardowych na zamówienie...

  Inter-Graw, Chruścik Robert

  www.inter-graw.webd.pl

  Z wersji 6.0 korzystam trzy lata. Z oprogramowania FiQs i pomocy technicznej jestem bardzo zadowolony. Na każde pytanie dotyczące konfiguracji otrzymałem wyczerpującą odpowiedź.

  Sieć: Posiadam dwa serwery, po około 60 użytkowników na serwer.

  Inter-Komp, Jacek Graczyk

  Oprogramowania FiQs używam od bardzo dawna. Sprawuje się znakomicie. Pomoc techniczna błyskawiczna i skuteczna.

  Sieć: Ilość serwerów: 1, użytkowników: około 300.

  Interdwa, Jarosław Mądrowski

  Korzystam z oprogramowania od wersji 5.6.

  Sieć: 2 serwery, jeden zapasowy. 100 klientow aktywnych.

  J.A.P. FPHU Jacek Patraszewski

  www.jap.com.pl

  Z oprogramowania korzystam ok. 1 roku i jestem bardzo zadowolony. Bezproblemowy kontakt oraz pomoc w razie potrzeby. Wszystkim bardzo polecam, wreszcie skończą się wasze kłopoty z serwerem oraz pseudo-administratorami.

  Sieć: 1 serwer ok. 500 userów.

  JP Komputer Serwis, Marcin Podniesiński

  www.jpkomputer.com

  Korzystam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. POLECAM.

  Sieć: Z sieci korzysta ok 500 userów. 2 serwery oparte na Intruxie.

  Jarosław Kowalczewski

  Wykorzystuję FiQs-a od starej wersji... Przez te wszystkie lata oprogramowanie spisuje się wyśmienicie, zawszę mogę liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie ze strony autora.

  Sieć: 1 serwer, 89 użytkowników.

  KOMTEC PUH, Robert Roden

  Z oprogramowania FiQs korzystam 6 miesięcy, program spełnia moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony z pomocy technicznej i udzielanych wskazówek w trakcie uruchamiania oprogramowania jak i w czasie jego użytkowania.

  Sieć: Ilość serwerów: 1. Użytkowników: 15.

  KRISMIX

  Szczerze POLECAM, pełne wsparcie w razie problemów, chociaż mimo iż korzystamy już parę lat (jak dobrze pamiętam to od wer.5.8) to było ich jedynie parę i to raczej z braku naszej wiedzy, którą Pan Grzegorz zawsze pomaga podnieść, jeszcze raz POLECAM i Dziękuję za udaną współpracę.

  Sieć: Serwery 3 szt. na wer.6.0 i 2 szt. na wer.7.0, Ilość klientów: dane zastrzeżone.

  KTX Marcin Katana

  www.ktx.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam od roku. Sieci działają stabilnie. Wspaniała obsługa Klienta przed i, co najwazniejsze, po zakupie programu. Polecam!

  Sieć: Jeden serwer (200 userów).

  Kalinynet, Janusz Trusz

  Z Intrux FiQs korzystam od samego początku - z każdej wersji. Wcześniejsze serwery u konkurencji to była jedna wielka porażka! Prosta instalacja i konfiguracja, a najważniejsze jakość połaczenia dzięki temu serwerowi jest rewelacyjna. Polecam wszystkim, którzy mają problem z dzieleniem łącza - przetestowane od kilku lat przeze mnie i wielu innych! Polecam!

  Sieć: 2 serwery, 2 x 15mbit.

  Katarzyna Bieda

  Z oprogramowania FiQs korzystam od niedawna. Zakupiłam go na Allegro i mimo, że jestem strasznym laikiem w niektórych tematach Pan Grzegorz pomógł mi bardzo szybko i fachowo poprawnie skonfigurować sieć i wszystko śmiga aż miło popatrzeć :) Nauczyłam się obsługiwać ten system (dzięki obszernej instrukcji) i teraz nie zamienię go na żaden inny.

  Sieć: Postawiłam serwer dla swoich 50 użytkowników i jestem z siebie bardzo dumna oglądając wykresy statystyk :)

  KolNet, Mirosław Kolwas

  www.kolnet.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam około 4 lat. Jestem bardzo zadowolony. Wersja 7.0 z porównaniu do 6.0 to bardzo duża zmiana na plus. Właściwie zawiera wszystkie funkcje, które są nam potrzebne.

  Sieć: Obecnie sieć KolNet.pl jest obsługiwana przez 6 serwerów (jeszcze do niedawna było ich 9). 2 serwery z wersją 7.0 i 4 serwery ze starszą wersją 6.0. Obsługujemy dosyć sporo klientów. Dokładna liczba jest tajemnicą firmy :) W 2010 roku mamy zamiar korzystać tylko z 2 serwerów w wersji 7.0 lub nowej 8.0.

  Lider, Michał Kujawa

  www.liderkredytowy.pl

  Zacząłem moją historię z systemem INTRUX od wersji 5.9, gdzie była ona w większości obsługiwana z poziomu konsoli ("ręcznie") - nie z poziomu www i przeszedłem na nowszą wersje z 2xWAN. INTRUX jest świetnym systemie dla administratorów sieci. Z chwilą poprawnego skonfigurowania danej sieci można praktycznie zapomnieć o problemach. Poleciłem ten system 2 znajomym, którzy takze zakupili licencje i są bardzo zadowoleni. Na pewno polecę ten system każdemu administratorowi sieci.

  Sieć: 1 serwer, 60 userów.

  Lider, Michał Kujawa

  Używam INTRUX-a od ponad 2 lat, zmieniałem juz 2 razy wersje na nowszą i zarówno z samego programu - jego funkcjonalności oraz obsługi technicznej jestem BARDZO zadowolony. Myślę, że kolejne nowsze wersje także zakupię.

  Sieć: Serwer 50 userów.

  Lop-LAN, Bartosz Koterba

  www.lop-lan.pl

  Będzie już 2 lata jak używamy wersji 6..., experymentowalem z LMS... odkąd używam Intrux-a czasem zapominam, że gdzieś stoi serwer... Rewelacja!

  Sieć: Ponad 100 klientow, 2xWAN.

  LumiLAB, Przemysław Majewski

  2 serwery pracują już prawie rok. INTRUX FiQs zaoszczędził przede wszystkim czas. Czas na wdrożenie, na konserwację, eksploatację i serwis. Nawet jak coś nawali (wszystkie moje przypadki wynikały z mojego grzebania w plikach konfiguracyjnych) można liczyć na BŁYSKAWICZNĄ pomoc. Ile razy uratowało mi to skórę... :-) POLECAM INTRUXA. Na pewno nie znikną wszystkie problemy z siecią, ale będzie ich znacznie, znacznie mniej.

  Sieć: Sieć na 20 userów (osiedlowa) + sieć na 200 userów wykorzystywana komercyjnie w firmie.

  MAQNET SST, Tomasz Gęsiak

  Współpracę z oprogramowaniem INTRUX FiQs rozpoczałem jeszcze w pierwszych wersjach i systematycznie z momentem rozwoju oprogramowania zostało ono uaktualniane. Jest idealne dla dużych i mniejszych sieci, jest bardzo stabilne, a zarządzanie nim nie sprawia żadnych trudnosci nawet dla słabo zaawansowanych administratorów. Dzięki temu systemowi w większym stopniu poznałem system Linux. Polecam oprogramowanie. Warte jest zainstalowania na swoim serwerze.

  Sieć: Serwerów: 4, użytkowników: 350.

  MARIO-TECH, Mariusz Sobera

  www.mario-tech.eu

  Korzystam z FiQs od ponad 3 lat. Wersje: 5.9, 6, obecnie 7. Jestem niezmiernie zadowolony, w szczególności z fachowej pomocy technicznej i forum dyskusji, rozwiązań wszystkich użytkowników, problematyka ustawień i nie tyko... Doskonała pomoc ze strony administratora INTRUX. Polecam!!!

  Sieć: 2 serwery, użytkowników: 40.

  MED-NET, Piotr P.

  Używam FiQS-a kilka lat. Co wydanie, to lepszy, także czekam już na najnowszą wersję.

  Sieć: Ponad 150 userów - system działa bardzo stabilnie.

  MICROLINE COMPUTERS, Paweł Hajnce

  www.microline.pl

  Korzystam z INTRUX-a już od 3 lat. Do tej pory nie znalazłem lepszego oprogramowania do podziału łącza. System działa stabilnie i jest prosty w obsłudze. Jestem bardzo zadowolony, w szczególności z fachowej pomocy technicznej. Polecam!

  Sieć: 1 serwer dwuprocesorowy.

  MORIS, Paweł Niedostatkiewicz

  Używamy INTRUX-a 7 od maja 2009 i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonowania. System pracuje stabilnie, fachowa pomoc ze strony producenta. POLECAM!

  Sieć: 1 serwer, około 50 userów.

  MPI.PL, Marcin Nowak

  www.mpi.pl

  Korzystamy z INTRUX FiQs od maja 2010. Od tego czasu serwer chodzi bez przerwy, bez restartu. Oprogramowanie jest bardzo stabilne a obsługa techniczna na medal :)

  Sieć: ~ 250 użytkowników.

  MTNet, Magdalena Drozdowska

  www.mtnet.gorowo.pl

  Używamy INTRUX FiQs od ponad 4 lat. Jest to najlepsze oprogramowanie na rynku. Pomoc techniczna na najwyższym poziomie. Przez ponad 4-letni okres użytkowania nigdy nie mieliśmy najmniejszego problemu z działaniem sieci.

  Sieć: 2 serwery 6.0, 1 serwer 8.0 - niedawno zakupiony.

  Magazyn Fabryczny Netcom, Adam Krawcewicz

  www.mgfnetcom.pl

  Intrux FiQs spełnił moje oczekiwania czego nie zrobiły inne produkty. Łatwość konfiguracji i stały rozwój programu sprawiają, że z pewnością go nie zmienię. Poleciłem znajomym i POLECAM innym. NAPRAWDĘ WARTO!

  Sieć: 1 serwer, planowane kolejne. 50+ userów...

  Mariusz Trzósło

  Z oprogramowania FiQs korzystam od roku, jestem bardzo zadowolony zarówno z jego działania jak i z pomocy jaką można uzyskać na forum oraz przez mail.

  Sieć: 1 serwer, 70 użytkowników.

  Michał Walaszek

  Z tego oprogramowania korzystam już od początku 2007 roku (wersja 5.9) i jestem zadowolony. Bardzo szybka pomoc w razie problemów, POLECAM!!!

   

  Sieć: 1 serwer IBM xSerie232, 2xDSL 4000/512kbit, ok. 60 komputerów.

  Mikronet, Jarosław Wenderski

  Z INTRUX-a korzystam od półtora roku. Jest to bardzo stabilne oprogramowanie, proste w zarządzaniu a co najważniejsze działa naprawdę szybko i skutecznie. Wsparcie od pana Grzegorza jest na najwyższym poziomie. Z niecierpliwością oczekuję następnej wersji.

  Sieć: Ilość serwerów: 1.

  Multi Bau - Tadeusz Nowakowski, Dariusz Lasok

  Z oprogramowania korzystam od wersji Fiqs 3.0. Jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonalności, jak i z pomocy technicznej świadczonej przez firmę INTRUX.

  NEO-NET, Łukasz Kasperek

  www.neo-net.info

  Intrux uzywam odkad pamietam. Posiadam chyba wszystkie wersje jakie byly. Doskonaly podzial pasma, uzupelniany co pewien czas nowymi funkcjonalnosciami tworzy profesjonalny produkt dla ISP. Smialo moge powiedziec, ze sposrod wszytkich dostepnych podzialow oferowanych na rynku ten jest najlepszy, posiada najwiecej mozliwosci, obsluguje najnowsze urzadzenia, a jednoczesnie jest bajecznie prosty w obsludze. Zachecam do zakupu - "kupujesz i zapominasz o sieci". Miniol.

  Sieć: Posiadam "nie duza" siec. Serwerow: 8 sztuk, osob w sumie okolo 400. Kilka lacz, wszytkie obecnie symetryczne, czasem jakis DSL jako backup lacza...

  NET-COM Tomasz Łaguna

  www.net-com.homeip.pl

  Serwer INTRUX FiQs 7.0 posiadam od około roku. Pomoc techniczna perfekcyjna - nigdy się nie zawiodłem i zawsze uzyskałem szybką pomoc. Fajnie to wszystko działa razem z PYXIS-em. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony ze współpracy i w przyszłości zamierzam rozbudować swoją sieć o drugi serwer INTRUX FiQs 8.0.

  Sieć: Ilość serwerów - 1, użytkowników około 300.

  NET-KOMP, Krystian Kania

  www.net-komp.eu

  Posiadam dwa serwery z oprogramowaniem INTRUX FiQs - korzystam z nich od 3 lat i wszystko działa tak jak powinno. Polecam!

  Sieć: 2 serwery - kilkaset użytkowników :)

  NET-KOMP, Piotr Geremek

  Z oprogramowania FiQs korzystam od kilku lat. Sieci działają stabilnie. Nie zamieniłbym tego oprogramowania na żaden inny system. Dodatkowo wspaniała obsługa Klienta przed i, co najważniejsze, po zakupie programu. Polecam.

  Sieć: 2 serwery (w przygotowaniu jest trzeci serwer). Około 150 userów.

  NETCOM computers, Robert Opieliński

  netcom-computers.com.pl

  Z programem FiQs pracujemy od samego początku. Program jest bardzo przyjazny w obsłudze. Nie ma konkurencji na platformie linuksowej. POLECAM!!!

  Sieć: Posiadam 2 serwery na ok. 1000 użytkowników.

  NETSTAT, Sławomir Matejkowski

  Korzystam z FiQs-a od wersji 5.9.1, teraz mam v7 i z niecierpliwością czekam na v8. System jest rewelacyjny. Własna konfiguracja tak rozbudowanego firewalla oraz dodatkowych usług trwałaby wieki, a tutaj mamy wszystko podane w gotowcu. Obsługa tego rozwiązania nawet przy niewielkim nakładzie wiedzy jest bardzo prosta i intuicyjna. Jeśli chodzi o pomoc techniczną to nie spotkałem się z lepszą. Oprócz fachowej pomocy twórcy oprogramowania mamy do dyspozycji forum, gdzie można wymieniać się uwagami i samemu rozwiązywać niektóre problemy. Polecam - oszczędzamy czas i pieniądze dzięki temu rozwiązaniu.

  Sieć: 2 serwery z FiQs-em obsługuje w sumie około 400 userów (i wciąż przybywa).

  NETeter, Paweł Jarmuszkiewicz

  www.neteter.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystamy już w firme ok. 3 lat i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. System prosty w obsłudze, stabilny i bardzo dobrze zarządza łączem.

  Sieć: 2 serwery, 200 userów.

  NOBO Serwis Komputerów

  Korzystamy z FiQs od ponad 3 lat. Pomoc techniczna, jak i samo oprogramowanie są bezkonkurencyjne.

  NOVAIA S.C., Piotr Setlak i Łukasz Wolańczyk

  www.novaia.pl

  Korzystamy z INTRUX FiQs od 4 lat, przed powstaniem wersji 6.0. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Grzegorzem. Zawsze można liczyć na jego pomoc w konfiguracji. Program w pełni spełnia nasze oczekiwania.

  Sieć: 1 serwer, ponad 500 klientów.

  Neteter, Paweł Jarmuszkiewicz

  www.neteter.pl

  Z Intrux FiQs korzystamy już ponad 5 lat, serwis zawsze był szybki i sprawny. Siec działa bardzo dobrze. Polecam!

  Sieć: 2 serwery, 350 użytkowników.

  Netia Net, Kazimierz Bojko

  Używamy INTRUX-a i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonowania. Przetestowałem obecnie trzy wersje FiQs i na żadnej się nie zawiodłem - Jestem niezmiernie zadowolony, w szczególności z fachowej pomocy technicznej. Mamy wsparcie twórców, jak i innych użytkowników na forum...

  Sieć: Ilość serwerów: 1.

  Netlink, Daniel Mrozowski

  Jeśli chodzi o funkcjonalność i pomoc techniczną w zakresie wsparcia to jest po prostu rewelacja ;)

  Nie wyobrażam sobie naszej sieci bez serwerów które pracują na oprogramowaniu Intrux.

  Jedynie w nowej wersji oczekiwał bym i chyba w końcu już czas na odświeżenie panelu zarządzania, który mógłby stać się responsywny, aby było łatwiej zarządzać z poziomu komórki ;)

  Oxygen.net, Wojciech Głowacz

  www.oxygen.net.pl

  Przez 3 lata działania firmy korzystałem z różnych rozwiązań i różnych serwerów. Kiedy myślałem już, że chyba nie ma systemu, który mógłby wszystko dobrze pociągnąć, wtedy znajomy zapytał: a nie próbowałeś jeszcze Intruxa? No i tak zaczęła się moja przygoda z tym systemem. Działam na nim już 3 rok i jestem z niego baardzo zadowolony, tak z systemu jak i z pomocy technicznej firmy Intrux!

  Sieć: System obsługuje mi 1 serwer i ponad 100 użytkowników.

  P.H.U. "EKSPERT", Adam Osiński

  www.e-ekspert.com.pl

  Od kliku lat szukałem różnych rozwiązań jeśli chodzi o podział łącza, próbowałem różnych dystrybucji i nakładek, ale żadna nie była na tyle stabilna i funkcjonalna. Aż w końcu postanowiłem zakupić od Pana Grzegorza FiQs. Najbardziej jestem zadowolony z supportu - każda problemowa sytuacja jest rozwiązywana w mgnieniu oka. Wdrożyłem FiQs w jednej firmie i nie ukrywam, że system jest bardzo dobrze odebrany przez zarząd. Pozdrawiam i polecam!

  Sieć: 2 serwery, 40 userów.

  P.H.U. EuroNetComp, Marek Bugański

  www.enc.pl

  Z FiQs'a korzystam od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Zapomniałem że administruje siecią. Zero problemów. Pomoc od strony autora programu błyskawiczna i rzeczowa. Polecam!

  Sieć: 1 serwer, 250 użytkowników.

  P.H.U. POLMEX s.c., Rafał Mazek

  Korzystam z oprogramowania INTRUX od ponad 2 lat i jestem naprawde miło zaskoczony możliwościami i funkcjonalnością programu.

  Sieć: 3 serwery 500 userów.

  P.P.H.U. MONAT, Sławomir Małkowski

  Używam FiQs-a od wersji 3.0, praktycznie co wersja to lepszy, obecnie używam v7.0. Chodzi już rok bez żadnych problemów od momentu instalacji, ale i tak czekam na v 8.0, którą napewno kupię. Mogę polecić totalnym laikom - zainstalować i zapomnieć co to serwer :)

  Sieć: 1 serwer ok. 80 userów.

  P.W. PRO-NET, Dariusz Biernaciak

  www.xpc.pl

  Z programem FiQs pracujemy od 4 lat. Program jest bardzo przyjazny w obsłudze. Nie ma konkurencji na platformie linuksowej. POLECAM!!!

  Sieć: Ilość serwerów: 3, użytkowników: 150.

  PBKOMP Paweł Brzózka

  www.pbkomp.pl

  Jestem użytkownikiem oprogramowania FiQs od wersji 5.x. Używałem i testowałem wszystkie kolejne wersje oprogramowania. Równocześnie korzystałem z serwerów innych firm. Jednak jakość wsparcia technicznego, niezawodna pomoc przy rozwiązywaniu problemów a przede wszystkim stabilna i wydajna praca routerów skłoniły mnie do zakupu FiQs-a na wszystkie routery. Polecam ten produkt i dziękuję panu Grzegorzowi za wielokrotną pomoc i wyrozumiałość.

  Sieć: Posiadam ponad 500 abonentów. W moich sieciach pracuje 11 routerów z oprogramowaniem FiQs.

  PHU Finezja, Z. M.

  Korzystamy z oprogramowania około 4 lat. Zawsze stabilne działa, bez zarzutu. Pomoc techniczna zawsze gotowa i cierpliwie rozwiązująca najgorsze zmory początkującego administratora.

  Sieć: Mała sieć firmowa.

  PHU NETLAN Marcin Burek

  Oprogramowania używam już kilka lat i jest rewelacyjne, działa poprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Serwis i pomoc techniczna na wzorowym poziomie, nawet telefoniczne można często uzyskać szybką pomoc.

  Sieć: 2 serwery, 500 userów.

  PHU RESET, Mirosław Kaliszuk

  www.reset.barlinek.biz.pl

  Korzystamy z oprogramowania INTRUX od wersji 5.0. Od momentu zakupu pierwszego pakietu skończyły się problemy z administracją użytkownikami sieci, czy podziałem łącza internetowego.

  Sieć: Ilość serwerów - 3, użytkowników - 250.

  PHU RETEPO, Justyna Ordynowska

  Korzystam ponad 2 lata i jestem zadowolony.

  Sieć: 1 serwer, ok. 200 użytkowników.

  PHU ZiM, Zbigniew Ignaczak

  Jestem bardzo zadowoleny z produktu, Intrux spełnił nasze oczekiwania, a nawet je przerasta (nie ze wszystkich funkcji korzystamy). Jako linuxowy laik szczerze polecam, gdybym miał wybierać drugi raz - padło by na Intrux-a.

  Sieć: 250 userów, 1 serwer, łącze 10/10 symetryk światło.

  POG-NET Józef Lipka

  www.pognet.pl

  Używam routera z INTRUX FiQs od 5 lat. Jestem zadowolony z oprogramowania - co wersja to jest lepsze i bardziej funkcjonalne. Zawsze można liczyć na pomoc techniczną u Pana Grzegorza. Serdecznie polecam!

  Sieć: W tej chwili używam dwóch routerów, które obsługują 600 użytkowników naszej sieci.

  POG-NET, Józef Lipka

  www.pognet.pl

  Korzystam z INTRUX-a już od 3 lat. Do tej pory nie znalazłem lepszego oprogramowania do podziału łącza. System działa stabilnie i jest prosty w obsłudze. Jestem bardzo zadowolony, w szczególności z fachowej pomocy technicznej. Polecam!

  Sieć: 2 serwery, 400 klientów.

  PORTALL Mieczysław Falkowski

  www.portall.net.pl

  Oprogramowania FiQs używam już ok 3 lub 4 lat. Spełnia moje wszystkie wymagania, przy czym działa stabilnie i nie ma z nim problemów. Dodatkowo wsparcie techniczne i miły kontakt stanowią dodatkowy atut przemawiający na korzyść tego oprogramowania.

  Sieć: 3 serwery.

  PORTALL, Mieczysław Falkowski

  www.portall.net.pl

  Korzystam już kilka lat i jestem zadowolony.

  Sieć: 4 serwery.

  PPHU Elnet, Adam Dudkiewicz

  www.lanok.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam około roku. Jestem bardzo zadowolony z systemu. Jest zrozumiały nawet dla mnie - niezaawansowanego operatora. Dzięki intruxowi sieć zaczęła mi działać naprawdę wydajnie. Bardzo pomocny, wyrozumiały i cierpliwy właściciel. Dzięki jego radom oraz pomocy z łatwością obsługuje ten system.

  Sieć: Posiadam 1 serwer i około 350 userów. System działa bardzo stabilnie. Radzi sobie bardzo dobrze.

  PPHU RETEL s.c., Maciej Mroziński

  FiQs'a używam w firmie od wersji 6. Niestety nie mam zbyt wiele czasu aby zajmować się serwerami i FiQs tego czasu mi nie zabiera, praktycznie działa bez żadnych problemów. Pomoc techniczna udziela wsparcia błyskawicznie, a forum FiQs'a to doskonała skarbnica wiedzy.

  Sieć: Aktualnie wykorzystuje 1 router FiQs na około 150 użytkowników.

  PPHU SOLEX

  Korzystam z wersji 7.0, jestem bardzo zadowolony. POLECAM!

  Sieć: 2 serwery, 30 komputerów.

  PRONET, Dariusz Binkowski

  Korzystam z wersji 7.0 od 2 lat, jestem bardzo zadowolony.

  Sieć: 2 serwery - ok. 80 użytkowników łącznie.

  PZ-Net Usługi IT, Janusz Zbiciak

  Z Intruxa korzystam około roku. Jego obsługa jest prosta nawet dla początkujących administratorów sieci. Pomoc techniczna szybka i fachowa.

  Sieć: 1 serwer i 110 użytkowników.

  Profipartner

  Nasza firma użytkuje oprogramowanie Intrux od kilku lat i jesteśmy w pełni zadowoleni z jego działania. Oprogramowanie jest dopracowane, działa bardzo stabilnie, każda wersja przynosi nowe ciekawe rozwiązania a autor dzięki sugestiom użytkowników rozwija je w bardzo dobrym kierunku. Oby tak dalej! Z niecierpliwością czekamy na wersję 8.0!

  Sieć: 3 serwery.

  Programowanie PC, Ryszard Adamkiewicz

  www.olkan.pl

  System podziału łącza Intrux używam od początku powstania tego algorytmu. Obecna wersja 7 oferuje stabilność działania serwera (routera) oraz duże możliwości konfiguracji parametrów podziału łącza i zabezpieczeń. Dostępne forum dyskusyjne dla zarejestrowanych użytkowników pomocne jest w rozwiązywaniu problemów występujących w nietypowych konfiguracjach sieci i sprzętu.

  Sieć: Intrux 7 zainstalowany jest na trzech serwerach w różnych lokalizacjach. W każdej sieci pracuje 20 do 30 osób.

  Przemysław Ostrowiecki

  Kupujesz, instalujesz, konfigurujesz i zapominasz o czymś takim jak serwer. Działa stabilnie i pewnie.

  Sieć: Ilość serwerów: 1, użytkowników: to zależy, ale okolo 20 - sieć sąsiedzka - ale wymagająca.

  Punkt24.pl, Sławomir Szweda

  www.punkt24.pl

  Skrypty QoS INTRUX używam od wersji 3.0 - od tego czasu nie mam problemów z limitowaniem ruchu klientów. Wszelkie modyfikacje do obecnej wersji w dużym stopniu przyczyniły się do liczby klientów jaką obsługuję. Stabilność, łatwość zarządzania jest mocną stroną rozwiązań firmy INTRUX.

  Sieć: 2 serwery, około 1000 użytkowników.

  Quick Net, Emil Grudzień

  www.qnet.com.pl

  Uważam, że produkt godny polecenia, bardzo ułatwia zarządzanie siecią i administrację użytkownikami. Polecam.

  Sieć: Posiadam 2 serwery i dwa niezależne łącza. 150 userów.

  RCSJ Junkers Zielona Góra, Dariusz Szpylma

  Korzystam z serwera FiQs (jeszcze v. 6) od ponad dwóch lat. Jest stabilny, wygodny w obsłudze (nawet dla początkujących adminów). Pomoc Pana Grzegorza jest nieoceniona (zawsze służy poradą). Właśnie ze względu na dobry kontakt i udzielanie mi instrukcji, zdecydowałem się na zakup tego oprogramowania. Nie zawiodłem się przez cały okres użytkowania. GORĄCO POLECAM!

  Sieć: 1 serwer, ok. 60 użytkowników.

  Rafał Kamiński

  Pragnę poinformować, że z dużym zadowoleniem korzystam z oprogramowania FiQs7 w wersji 2xWAN od ponad roku. Szczerze polecam ten soft przyszłym użytkownikom, ponieważ daje on wiele możliwości i w dużym stopniu ułatwia administrowanie siecią. Pomoc techniczna ze strony Pana Grzegorza jest na najwyższym poziomie. Osobiście bardzo mi pomógł dostosować serwer pod indywidualne preferencje.

   

  Sieć: 2 serwery (ver. 2xWAN).

  RedLAN

  www.redlan.net.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystamy od paru lat, z kilku wersji, sprawdza sie w 100%. W razie problemów z konfiguracją jest bardzo dobry kontakt z panem Grzegorzem.

  Sieć: 5 serwerow.

  Roboty Remontowo-Budowlane, Marian Biaduń

  www.kocknet.pl

  Od okolo 3 lat korzystam z INTRUX, ogolnie z braku czasu wole, by ktos zająl sie prioretyzacja ruchu niz miałbym siedziec sam i tracic czas. Fachowiec niech sie tym zajmie :). Polecam innym ten system i mam nadzieje, ze v8 będzie jeszcze lepsza :). Pomoc techniczna tez jest OK.

  Sieć: 1 centralny serwer INTRUX + serwer proxy na linux PLD - 160 userów, 3 łacza (razem 20mb). Reszta nadajniki na MT, gdzie jest wprowadzone logowanie pppoe.

  RymNET, Piotr Kilar

  www.rymanow.net

  Używamy Intrux-a od 2 lat, początkowo wersja 6, obecnie w wersji 7. System działa stabilnie i jest prosty w zarządzaniu użytkownikami/prędkościami itp.

  Sieć: 2 serwery, ok. 150 userów, 2x dsl-tp.

  SIGMA-NET, Aleksandra Kiełbasa

  www.sigma-net.pl

  Korzystam od wersji 5.0 i kolejne... Mieędzy 7 a 8 mala przerwa, ale wracam do Intruxa :-) Nie ma takiego oprogramowania na swiecie! Rewelacja!. Wygoda, wysoka funkcjonalność i niezawodność. Polecam!

  Sieć: Serwerów było 5, ale w zamiarze jest postawienie na każdej bazie, czyli około 25 :-)

  SNT-SERWIS S.C., KRZYSZTOF BARAN, MAREK CHRUŚCICKI

  www.snt-serwis.pl

  Korzystamy z INTRUX FiQs już ponad 4 lata. Jesteśmy zadowoleni z konfiguracji i prostoty obsługi oraz z błyskawicznej pomocy technicznej.

  Sieć: 2 serwery v 7.0 i 1 serwer v 6.0, około 60 userów.

  SPIN, Piotr Sowiński

  www.spin.pc.pl

  Po wielu nieudanych próbach z LMSami byliśmy zmuszeni do poszukiwań nowego rozwiązania. INTRUX był strzałem w dziesiątkę. Sieć zaczęła działać jak należy od momentu pierwszej instalacji systemu. Każdy zgłoszony nawet najmniejszy problem był rozpatrywany indywidualnie ze 100% powodzeniem.

  Sieć: 1 serwer FiQS v 7.0 - ok. 100 podpiętych maszyn.

  SPIN, Piotr Sowiński

  www.spin.pc.pl

  Od momentu zainstalowania systemu INTRUX zarządzanie klientami sieci internetowej stało się dziecinnie proste :)

  Sieć: Ilość serwerów: 1, użytkowników: 40.

  SPZOZ w Lesku, Marek Wojnarowski

  www.spzozlesko.pl

  INTRUX Firewall & QoS 7 mamy około pół roku, służy nam jako ruter usługi dsl oraz serwer ftp, jak również archiwum gromadzenia logów.

  Sieć: 2 serwery, 55 użytkowników.

  SUKURS, Wojciech Górski

  www.sukurs.eu

  Z FiQs od trzech lat. Sprawia się bardzo dobrze. Z niecierpliwością czekam na najnowszą wersję.

  Sieć: Kilkanaście serwerków i kilkuset userów. Prawie wszystko na wi-fi.

  SerNet, Mariusz Dręgiewicz

  www.sernet.internetdsl.pl

  Przetestowałem obecnie trzy wersje FiQs i na żadnej się nie zawiodłem. W razie jakiś problemów zawsze można liczyc na fachową i, co najważniejsze - błyskawiczną pomoc ze strony producenta oprogramowania. Utworzone forum użytkowników FiQs świadczy o dużym zainteresowaniu tym oprogramowaniem, które wciąż jest rozwijane, uwzględniając wszelkie potrzeby administratorów.

  Sieć: 1 serwer obsługuje bezproblemowo na obecną chwilę 30 użytkowników.

  Serwis Usługi Teleinformatyczne ANETCOM, Bogdan Czuba

  Na oprogramowaniu Intrux v.6 pracuję około 2 lat. Działa całkiem fajnie - wszystko łatwo i "pod ręką". Ze względu na dodatkowe udogodnienia przesiadamy się na v.8 :)

  Sieć: W sieci działają 2 serwery (główny i rezerwowy), obsługując ~60 klientów.

  SetComp, Marcin Łyżwa

  http://www.setcomp.net/

  Oprogramowywania używamy od wersji 5. Nigdy nie mieliśmy z nim najmniejszych problemów, działa bardzo stabilnie i szybko. Czas reakcji pomocy Pana Grzegorza nigdy nie przekroczył przysłowiowych 5min. Nie widzę konkurencji dla tego produktu na rynku i z czystym sumieniem gorąco polecamy!

  Sieć: 1 serwer, 600 abonentów. Sieć 30% po kablu, 70% radiowa 2.4 oraz 5GHz. 55 Nadajników w 100% opartych o system Mikrotik.

  Sezame, Wojciech Pielgrzymowski

  www.sezame.pl

  Intrux v7 to duże możliwości konfiguracyjne, dostosowanie do własnych potrzeb. Podstawowe funkcje (niezbędne do prawidłowego działania) dostępne z poziomu strony www (panelu). Jednak największą zaletą Intruxa jest jego ciągłe rozwijanie i ulepszanie. Nawet najlepszy program nie rozwijany jest niewiele wart. W intruxie mamy wsparcie twórców, jak i innych użytkowników na forum.

   

  SiZ, Zbigniew Jedliński

  www.netsiz.pl

  Z intrux-a korzystamy już jakieś 2 lata. Jesteśmy zadowoleni z proponowanego podziału łącza - działa dobrze (trzyma widełki) i stabilnie. Oprócz tego ciekawe dodatkowe funcje - tablica ogłoszeń itd.

  Sieć: 2 serwery, ponad 200 klientów.

  Spectro-Lab, Dariusz Wysiecki

  www.spectro-lab.pl

  Z INTRUX FiQs korzystamy od ponad trzech lat. Fakt, że ciągle kupujemy nowsze wersje świadczy o jakości produktu i wsparcia technicznego. POLECAMY!

  Sieć: Sieć do 100 użytkowników.

  Stimo Systemy Inf., Filip Niedzielski

  www.stimo.net

  Nasza firma z powodzeniem używa oprogramowania Intrux FiQs zarówno w środowisku własnym, jaki i naszych Klientów. Na przestrzeni naszej współpracy z firma Intrux każdy kontakt na polu handlowym oraz pomocy technicznej charakteryzował się wysokim profesjonalizmem. Jesteśmy pełni uznania dla jakości usług Państwa Firmy oraz mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

  Sieć: Kilka tysięcy użytkowników.

  Stowarzyszenie InterSK, Krzysztof Adamczyk

  Korzystamy z oprogramowania FiQs od ponad 2 lat począwszy od wersji 6, w tej chwili 7. Zawsze można liczyć na fachową pomoc. Odkąd zaczęliśmy stosować to oprogramowanie skończyły się problemy w naszej sieci. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!

  Sieć: 1 serwer, ok. 250 użytkowników.

  Swoboda.net.pl, Tomasz Augustyński

  swoboda.net.pl

  FiQs pojawił się u mnie tak dawno, że już nie pamiętam od kiedy go używam ;-). Doskonały support nawet dla bardzo dziwnych rozwiązań jakie musiałem stosować.

  Sieć: 1 serwer Dell Power Edge, ok. 250 użytkowników, 17 baz na MT, łącze symetryk 32Mbps

  System 2000, Maciej Baryła

  www.familok.net

  Dokładnie przetestowaliśmy wersję v.6.0 (2xWan), po paru latach v.8.0 (4xWan) oraz v.8.0 (1xWan). Produkcyjnie używaliśmy wersji 6 na 5 serwerach. Po złożonych testach ostatecznie najlepiej wypadła wersja 8 (1xWan). Używamy jej produkcyjnie na naszych serwerach. To bardzo stabilne rozwiązanie, a my jesteśmy bardzo wymagającym klientem. Z czystym sumieniem polecamy Intrux. Przerabialiśmy bardzo dużo dystrybucji jak: BrazilFW, m0n0wall, PFSense, Debian + LMS, HiRouter, CacheGuard, ips-qos, NND, Vyatta. Pomimo tego, że każda z tych dystrybucji ma coś w sobie, ich używanie wymaga zdecydowanie więcej czasu, wiedzy i zdolności od administratora. Żadna z nich nie zastąpi Intruxa z powodu jego funkcjonalności, stabilności, prostoty instalacji i backupu. Współpraca z modułami jak: "Pyxis" dają nadzieję, że marka Intrux nie zniknie szybko z rynku.

  Sieć: 8 serwerów w różnych lokalizacjach, ok. 600 osób.

  Systemy Informatyczne Sieci, Krzysztof Kratiuk

  Korzystam z oprogramowania fiqs od ver. 6.0, aktualnie ver. 7.0. Pomoc techniczna jeszcze nie była mi potrzebna :) Wczesniej korzystalem z własnych rozwiązań, ale "poszedłem na łatwiznę" i stad użytkuje FiQs :) System działa szybko, skutecznie i stabilnie. POLECAM.

  Sieć: 2 serwery, 300 użytkowników.

  TELESCOMP FHU LESKO, Ryszard Podgórski

  www.telescomp.pl

  Bardzo stabilne oprogramowanie z możliwością modyfikacji wielu opcji pod względem całej sieci, jak i poszczególnych użytkowników. Mam je od kilku lat. Zapominam o jego istnieniu - po prostu działa cały czas. Z Dell-em GX-270 slim tworzy niezły duet programowo-sprzętowy.

  Sieć: Najlepsza sieć w Lesku! Zapraszam zainteresowanych!

  TELSONET Sp. z o.o., Adam Gadzała

  www.telsonet.pl

  Z oprogramowania FiQs korzystam od wersji 3.0. Aktualnie mam wersję 5.9.1 i najwyższy czas na zmianę... Ten soft jest klasą samą w sobie, a obsluga techniczna na bardzo profesjonalnym poziomie.

  Sieć: Ilość serwerów: 6, 1000 użytkowników.

  TJ-Komputer s.c., Marcin Wróbel

  www.tj-k.pl

  Szybka pomoc, modyfikacja oprogramowania na potrzeby danej firmy, dobry i niezawodny soft.

  Sieć: 2,250.

  Technikum Leśne w Warcinie, Mateusz Gil

  www.tlwarcino.pl

  Z oprogramowania korzystam już przeszło 2 miesiące. To był bardzo dobry pomysł, aby z Windowsa przenieść się na Intrux FiQs! Jestem bardzo zadowolony z funkcjonowania nabytego oprogramowania jak i z obsługi technicznej. Ten wybór otworzył mi drzwi na nowe możliwości, których w Windowsie z pewnością bym nie osiągnął. Pozdrawiam serdecznie!

  Sieć: Jeden serwer; oprogramowanie FiQS 9.0, ilość routerów: 6, ilość użytkowników: >100

  Tele-Radiomechanika, Adam Bąk

  Korzystam pierwszy rok z opragramowania i jestem zadowolony z pomocy technicznej.

  Sieć: 2 serwery.

  Telecentrum, Elżbieta Nakiewicz

  Korzystam z Intruxa od wersji 5. Zawsze uzyskuje pomoc od Pana Grzegorza. Od wersji 7 nie wiem, że mam serwer. Oprogramowanie stabilne, dobra konfiguracja, mało obciąża system.

  Sieć: Serwery multi Wan 2 szt.

  Tigernet, Sławomir Rohulko

  Oprogramowanie INTRUX FiQs mam od 2007 roku. Po poprawnym skonfigurowaniu praktycznie zapomina się o jakimkolwiek grzebaniu w configach. Bardzo fajnie wykorzystuje łacze rozdzielając je tak, ze klienci naprawde są bardzo zadowoleni.

  Sieć: 2 serwerki, ok. 100 userów.

  Tomek Karbowniczek

  Oprogramowanie INTRUX FiQs mam juz od ładnych kilku lat, wszsytko działa jak nalezy, bardzo dobre wsparcie techniczne - zawsze mozna liczyć na rozwiązanie problemów.

  Sieć: 1 serwer, ok. 30 użytkowników.

  Tomek Łagowski

  Z INTRUX FiQs korzystam od roku. Jestem bardzo zadowolony oprogramowania. Polecam!

  Sieć: 1 serwer.

  U.G. Trąbki Wielkie, Andrzej Markowski

  www.trabkiw.ug.gov.pl

  Używam FiQs już drugi rok, pracuje na 4 serwerach. Jest to bardzo stabilny i wydajny system z przejrzystym interfejsem. Na szczególną pochwałę zasługuje pomoc techniczna producenta. Dobry kontakt i szybkie, rzeczowe odpowiedzi bardzo ułatwiają wdrożenie i pracę serwera. Stanowczo polecam usługi i produkty tej firmy.

  Sieć: 4 sieci z użytkownikami od 10 do 50.

  Urząd Gminy Jakubów, Wojciech Modrzejewski

  www.jakubow.pl

  Z tego oprogramowania korzystam już od początku 2007 roku (wersje 5.9, 6, obecnie v 7) i jestem zadowolony. Bezproblemowe działanie - POLECAM!!!

  Sieć: 1 serwer, trzy podsieci, łącznie ponad 200 stanowisk oraz dwa hotspot-y.

  Usługi Komputerowe, Krzysztof Nikołajczyk

  www.lobeznet.pl

  INTRUXA zainstalowałem jakiś rok temu wraz z nowym serwerem. Wystarczy chyba tylko jak powiem: wreszcie wszystko działa jak należy, mam święty spokój z serwerem. Po prostu nie muszę kombinować i testować nowych ustawień i konfiguracji itp, itd. Jeśli chodzi o wsparcie tech. to bez zastrzeżeń. Bardzo dobre.

  Sieć: 95% sieć radiowa, ok. 700 userów. 45 nadajników 2.4GHz, 10 nadajników 5GHz, Wszędzie Mikrotik.

  Usługi Komputerowe, Mirosław Sobieraj

  www.kersoft.pl

  Z INTRUX FiQs korzystam około 2 lat. Od momentu wdrożenia tego oprogramowania zniknęło większość problemów z siecią. Zadowolony jestem również z pomocy technicznej.

  Sieć: W chwili obecnej posiadam 2 serwery i około 1000 użytkowników na 5 osiedlach.

  VOX Industrie S.A., Andrzej Przybylski

  www.vox.pl

  Bardzo fajne narzędzie, działa samodzielnie i przynosi wiele korzyści. Bardzo uprościło zarządzanie dostępem i łączami internetowymi.

  Sieć: 2xWAN 7.0 ok. 20 hostów, 4xWAN 7.0 ok. 250 hostów, 4xWAN 8.0 w trakcie wdrożenia na 200 hostów, upgrade 4xWAN i 2xWAN 7.0 do wersji 8.0 zaplanowany na czerwiec 2010 :-)

  ViperNET, Maria Guzel

  Z Intrux FiQs korzystamy ok. 3 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wsparcie techniczne działa błyskawicznie i bezproblemowo. Gorąco zachęcamy do używania oprogramowania FiQs!

  Sieć: 1 serwer, ok. 250 userów.

  Vitkanex, Bogdan Łysik

  www.vitkanex.com

  Używam intrux-a od wersji 6.0, a teraz 7.0. Działa bez żadnych problemów. Pomoc techniczna - wyśmienita! POLECAM WSZYSTKIM!

   

  VoIP Partners, Tomasz Filak

  www.reseler.com

  Mam 6 serwerów z Intrux 3. 8 serwerów na Intrux 6. Korzystam od dawna i mimo pewnych problemów wynikających z mojej niewiedzy - jestem bardzo zadowolony. Do Intrux 6 dodałem monitoring CMTS-ów do TVK - dało to łatwy i wygodny system w użytkowaniu.

  Sieć: Kilka niezależnych firm - łącznie ok. 4000 klientów.

  W N

  Korzystam z FiQs od wersji 5. Jestem zadowolony.

  Sieć: 2 serwery + serwer awaryjny.

  WIKING, Krzysztof Wojtkowski

  Z oprogramowania korzystam już 6 lat, a może i dłużej... od wersji 3.0.

  Sieć: Serwer posiadam jeden , użytkowników około 100.

  Winnet, Waldemar Wincza

  W porównaniu do v6, v7 wypada rewelacyjnie. System nie do zdarcia. Pomoc techniczna rewelacyjna. Na każde pytanie sprawna i rzeczowa odpowiedź - oby tak dalej :)

  Sieć: 1 serwer > 300 szkodników.

  Wirtualna Barbara, Barabara Bylińska

  Z oprogramowania INTRUX FiQs korzystam od stycznia 2009 roku. System bardzo stabilny, co do działania nie mam żadnych zastrzeżeń, jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Sieć: Ilość serwerów: 2.

  Witold Lamla

  Korzystam z Waszego oprogramowania od ponad dwóch lat, pełna satysfakcja, brak awarii i innych niespodzianek, jednkaże admin (czyli ja) - bardziej elektronik niżeli informatyk.

  Sieć: 1 serwer, około 15-stu użytkowników.

  ZSE, Łukasz Duda

  www.zseradomsko.edu.pl

  Używam dwóch serwerów - jeden w wersji 7, a drugi w wersji 8. Oprogramowanie to działa znakomicie! Ósemka jest dużo szybsza i ma dużo więcej możliwości! Polecam! Porządna podstawa w postaci PLD Linux. To naprawdę działa!

  Sieć: Serwerów: 2, użytkowników 500 w tym 400 po Wi-Fi.

  ZSE-E/ZSE, Łukasz Duda

  www.zse-e.edu.pl/

  Oprogramowanie Intrux - to coś co polubi każdy administrator serwerów Linux, szczególnie Ci - którzy sami wcześniej musieli tworzyć reguły dla firewalli czy dla QoS. To wszystko jest już doskonale zrobione w systemie Intrux! Korzystam z Intruxa od 12.2009 roku i jestem bardzo zadowolony. Pomoc techniczna jest niemal od ręki i zawsze skuteczna. Oby tak dalej!

  Sieć: Posiadam pod opieką kilka serwerów, z czego na razie jeden na Intruxie (planuję migrację reszty), który obsługuje kilkuset użytkowników podpiętych do dwóch łącz WAN.

  Zbigniew Kwaśniewski

  Korzystam z oprogramowania INTRUX od ver. 5.9, aktualnie ver. 7.0. Pomoc techniczna na profesjonalnym poziomie. System działa szybko i stabilnie. POLECAM!

  Sieć: 2 serwery 2xWAN i 2 niezależne łącza, ok. 180 użytkowników.

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance, Norbert Rataj

  Używam Intrux-a około roku w wersji 7. Działa bardzo stabilnie, nie ma żadnych problemów z podziałem łącza. Rewelacyjna pomoc techniczna. POLECAM!

  Sieć: 1 serwer Intrux, 2 serwery plików Novell, ok. 60 użytkowników, 1x dsl.

  Zet-Net, Zdzisław Filipek

  Był sobie LMS, Debian i od 2 lat Intrux FiQs - i to jest właśnie to. Serwer jest w mojej sieci mocnym ogniwem i nie martwię się o "stany nieustalone:)". Wielka zaleta - forum tematyczne, na którym zawsze można znaleźć ciekawe porady i pomysły, a najważniejsza rzecz to to, że KTOŚ nad tym czuwa, pracuje, dba o aktualizacje i nowe wersje systemu.

  Sieć: Ilość serwerów: 2.

 

Dodaj opinie na temat naszego oprogramowania

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja
Dodaj swój adres do newslettera

Adres stopka

logo stopka

Wielkopolskie

Przedsiębiorstwo Informatyczne

20 lat na rynku w branży IT

Ponad 1500 stałych klientów

Copyright © 2003-2024 INTRUX, E-MAIL: INTRUX@INTRUX.PL