Nowości
 • FiQs 14.0 już jest!

  2013-02-25

  Nasz flagowy, podstawowy produkt w kolejnej, nowej wersji! Opcje 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Wysoka wydajność, ogromne możliwości konfiguracji, przejrzysty panel administracyjny, szczegółowa instrukcja, automatyczny backup konfiguracji. Brak ograniczeń ilości klientów i interfejsów LAN...

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA

  2013-02-24

  Zapisz się na darmowy kurs dla administratorów. Podstawowa, praktyczna wiedza wraz z przykładami zastosowań w Twojej skrzynce pocztowej. Zarejestruj się teraz i dołącz do licznego grona naszych studentów!

Baza wiedzy
Dowiedz się więcej
Firewall & QoS v 14.0

Firewall & Qos v 10.0

Firewall & QoS v 14.0
W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego, logowania ruchu i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci.
Referencje

Wersja 1xWAN - cechy wspólne wszystkich oferowanych wersji

jesteś na stronie: intrux.pl > System » Wersje WAN - czym się różnią? » Wersja 1xWAN - cechy wspólne wszystkich oferowanych wersji

Profesjonalnie panuj nad swoją siecią i jej użytkownikami! Nasze oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm z sektora ISP (Internet Service Provider - Dostawcy Usług Internetowych) oraz administratorów sieci w firmach, instytucjach, szkołach - zarówno dla profesjonalistów, jak i administratorów sieci amatorskich, dydaktycznych. Zintegrowane usługi dodatkowe dają nieograniczone możliwości zastosowań...

 

  Nośniki

  Zestaw oprogramowania INTRUX Firewall & QoS działa w środowisku bardzo specjalnie przygotowanej dystrybucji CentOS 6 64-bit i dostępny jest w formie gotowego, uniwersalnego obrazu dysku 64 GB z instalatorem na płycie DVD lub Flash USB. Standardowa i najczęściej wybierana forma dostarczenia systemu po zakupie to pobranie pliku ISO (wielkości 3GB) z naszego serwera FTP.

  Pakiet

  Profesjonalna, gotowa konfiguracja systemu operacyjnego pozwala na szybkie uruchomienie niezawodnego routera z profesjonalnym filtrem pakietów i uniwersalnego serwera w jednym. W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci. Dzielenie łącza może być realizowane dynamicznie poprzez wybrany algorytm kolejkowania i opcje priorytetów. W dużych sieciach stosowane są tzw. tablice mieszające (hashtables) w podsystemie QoS. Jest także metoda iprtlm... Jednym słowem oferujemy kompletny, sprawdzony system z dodatkami - na Twój profesjonalny router i serwer.

  Instalacja

  Proces instalacji po uruchomieniu komputera z płyty instalacyjnej nie jest zadaniem trudnym. Z całą pewnością poradzi sobie z nim początkujący administrator sieci. Oprócz standardowych scenariuszy instalacji, program instalacyjny umożliwia również dokładne określenie adresacji źródła i celu instalacji, dzięki czemu niemal każdy rodzaj dysku twardego jest prawidłowo obsługiwany. Zarówno standardowe SATA, jak i starsze ATA (ktoś jeszcze używa? :-) czy SCSI, SAS, czy też macierze na sprzętowych kontrolerach RAID... Ważne, aby dysk nie był mniejsz niż 64GB. Pozostałą część większych dysków oczywiście można zagospodarować w całości po instalacji - zgodnie z zasadami obowiązującymi w każdym systemie linuksowym. Oczywiści wspieramy ten proces w standardzie.

  Działanie

  Oferowany system został dokładnie przetestowany w bardzo różnych, dużych i specyficznych środowiskach sieciowych. Cechuje go wysokie bezpieczeństwo, łatwość obsługi, szybkość działania i brak jakichkolwiek ograniczeń w zakresie rozbudowy i dostosowania do własnych potrzeb przez administratora sieci. Uruchomiony router i serwer można samodzielnie wzbogacić o dodatkowe usługi. Dostępne jest pełne repozytorium kilku tysięcy plików oprogramowania w formacie rpm do instalacji w dystrybucji CentOS 6 64-bit!

  Zalety

  Oferujemy bezkonkurencyjną funkcjonalność limitowania oraz zaawansowane możliwości kolejkowania po stronie WAN lub LAN, z użyciem iprtlm, IMQ lub bezpośrednio na interfejsach fizycznych. Zastosowanie innowacyjnej metody pozwala na restart ustawień oprogramowania w kilka sekund (zależnie od ilości klientów). Restart oczywiście jest w 100% nieodczuwalny dla użytkowników Twojej sieci! To tylko niektóre z zalet naszego oprogramowania...
  Warto także wspomnieć o integracji - router z INTRUX FiQs już od starych wersji 7.0 może współpracować z oprogramowaniem PYXIS (baza danych dla ISP) w zakresie bieżącej, zdalnej i automatycznej administracji użytkownikami sieci. Program PYXIS oraz dodatkowe informacje na ten temat dostępne są na stronie www.pyxisisp.pl

  Zarządzanie

  Panel bieżącej administracji dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Wstępna konfiguracja tuż po nagraniu systemu na dysk odbywa się z poziomu konsoli. Specjalny kreator ustawień sieciowych pyta o kolejne parametry interfejsów sieciowych i usług serwera, po czym dalszą konfigurację można już wykonywać zdalnie - z poziomu przeglądarki www. Wszystko to jest krok po kroku dokładnie opisane w instrukcji w PDF, którą oczywiście otrzymujesz w komplecie.
  Uwaga - całym systemem można także zarządzać bez użycia interfejsu www (tylko z poziomu konsoli - lokalnie lub poprzez szyfrowane połączenie SSH). To kolejna, unikalna zaleta, szczególnie doceniana przez zaawansowanych administratorów.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja
Dodaj swój adres do newslettera

Adres stopka

logo stopka

Wielkopolskie

Przedsiębiorstwo Informatyczne

20 lat na rynku w branży IT

Ponad 1500 stałych klientów

Copyright © 2003-2024 INTRUX, E-MAIL: INTRUX@INTRUX.PL