Nowości
 • FiQs 14.0 już jest!

  2013-02-25

  Nasz flagowy, podstawowy produkt w kolejnej, nowej wersji! Opcje 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Wysoka wydajność, ogromne możliwości konfiguracji, przejrzysty panel administracyjny, szczegółowa instrukcja, automatyczny backup konfiguracji. Brak ograniczeń ilości klientów i interfejsów LAN...

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA

  2013-02-24

  Zapisz się na darmowy kurs dla administratorów. Podstawowa, praktyczna wiedza wraz z przykładami zastosowań w Twojej skrzynce pocztowej. Zarejestruj się teraz i dołącz do licznego grona naszych studentów!

Baza wiedzy
Dowiedz się więcej
Firewall & QoS v 14.0

Firewall & Qos v 10.0

Firewall & QoS v 14.0
W przyjaznej formie dostarczamy wszystko, co niezbędne do prawidłowego podziału łącza internetowego, logowania ruchu i monitorowania aktywności użytkowników w Twojej sieci.
Referencje

Jak wygląda interfejs FiQs?

jesteś na stronie: intrux.pl > System » Jak wygląda interfejs FiQs?

Przykładowe zrzuty ekranu

 • Panel administracyjny

  Bieżące zarządzanie systemem odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego. Dostęp do niego mogą mieć 2 grupy administratorów (2 konta). Możliwe jest posiadanie pełnych uprawnień i edycji wszystkich ustawień lub wyłącznie uprawnień do zmian w obrębie klientów sieci (zarządzanie, wysyłanie komunikatów i przegląd statystyk).

  Panel administracyjny ma możliwość zmiany kolorystyki (stylu) - zgodnie z preferencjami i poczuciem estetyki administratora. Istnieje także możliwość wykonania własnego stylu css. Ponadto w głównym menu zaawansowany administrator może łatwo zamieścić dodatkowe informacje, czy linki do innych podstron serwera (aby mieć z jednego miejsca dostęp do innych, używanych na co dzień narzędzi).

  Najczęściej używanymi funkcjami panelu są te, które dotyczą zarządzania użytkownikami sieci. Moduł "Klienci, urządzenia i powiadomienia" umożliwia przede wszystkim dodanie nowego klienta oraz pełną edycję jego parametrów (prędkość w 2 taryfach, limit połączeń, adres MAC, interfejs przyłączeniowy, nazwa hosta, sposób autoryzacji, login, hasło, dodatkowe dane i wiele innych). 

  Panel wyświetla bieżącą listę klientów, ustawienia parametrów danego klienta oraz umożliwia wysyłanie wiadomości - komunikatu administratora na przeglądarkę www. Potwierdzone komunikaty można łatwo usunąć - na liście znajdziemy informację o dacie i dokładnej godzinie, o której nasz klient odczytał wysłaną mu wiadomość. Łatwo także możemy wysłać powiadomienie do wszystkich klientów, badź do wybranej, wcześniej zdefiniowanej grupy uzytkowników od razu.

  Ponadto panel umożliwia bieżące sprawdzenie i wyświetlenie użytkowników aktualnie pracujących w sieci (on-line), jak również sprawdzenie ilości połączeń, jakie są dla nich utrzymywane przez router w danej chwili. Kolejną funkcją jest możliwość łatwego wyświetlenia informacji o opłatach i zaległościach poprzez zaznaczenie dla danego klienta m-cy, za które zapłacił. Dużo więcej funkcjonalności opisanych jest w instrukcji...

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja
Dodaj swój adres do newslettera

Adres stopka

logo stopka

Wielkopolskie

Przedsiębiorstwo Informatyczne

20 lat na rynku w branży IT

Ponad 1500 stałych klientów

Copyright © 2003-2024 INTRUX, E-MAIL: INTRUX@INTRUX.PL